ייעוץ מקצועי מהיר

אודות

ד"ר מולנר מוכר כמנתח בכללית מושלם מכבי מגן זהב וחברות הביטוח הפרטיות. פני אל המרפאה עוד היום כדי לתאם תור.

ד"ר מולנר רוברט הוא מומחה בגינקולוגיה שהתמחה בניתוחי רצפת האגן. הוא משמש כרופא בכיר וכמנהל היחידה לרצפת האגן ולאורוגינקולוגיה במחלקת נשים שבבית חולים העמק.

כיום, לאחר שנבחר בשנים 2012 ו- 2013 לאחד הרופאים הטובים בתחום הגינקולוגיה על-ידי מעריב, הוא גם מנהל קליניקה פרטית שבה הוא מייעץ לנשים ומטפל בהן במסירות ובסבלנות.

כמו כן, הוא חונך את דור העתיד של רופאי הנשים בטכניון שבחיפה, מבצע מחקר בנושא התיקון הניתוחי של רצפת האגן, ומדי פעם נקרא לחו"ל כדי לבצע ניתוחים.

בין תחומי הטיפול של ד"ר מולנר:

ניתוחים לתיקון צניחת הרחם והנרתיק

• טיפול בדליפת שתן

• ניתוחים לעיצוב הפות

• הצרת הנרתיק

• ועוד

בעבר הוא כיהן כגזבר של החברה הישראלית לאורוגינקולוגיה ולרצפת האגן, ואף השתלם בחו"ל בניתוחי רצפת האגן – כדי להתמקצע ולספק ללקוחותיו הרבות את המענה המקצועי הטוב ביותר.

פרופ' א. שלו מבכירי הגינקולוגים בארץ, מנהל חטיבת נשים ומיילדות בית חולים העמק ודיקן הפקולטה לרפואה בטכניון מספר: "אני מלווה את ד"ר מולנר שנים רבות. הוא אחד מעמודי התווך של האגף הגינקולוגי במחלקתי. אין לי ספק שמטופלת שתזדקק לייעוץ ולטיפול בנושא רצפת האגן תזכה לרופא אמין, בעל ידע רחב ויכולת ניתוחית גבוהה".

 

ניתוחי רצפת האגן

ד"ר מולנר מבצע ניתוחים לתיקון צניחת הרחם והנרתיק, ניתוחים לעיצוב הפות והצרת הנרתיק ומטפל בדליפת שתן. לעתים הוא נקרא לבצע ניתוחים מורכבים בחו"ל. ד"ר מולנר מוכר כמנתח בכללית מושלם מכבי מגן זהב וחברות הביטוח הפרטיות.

ד"ר מולנר אוחז גם במספר תפקידים נוספים: הוא מדריך סטודנטים בפלקוטה לרפואה של הטכניון ומבצע מחקר בנושא התיקון הניתוחי של רצפת האגן. בעבר הוא שימש בעבר כגזבר בחברה הישראלית לאורוגינקולוגיה ולרצפת האגן. כמו כן, הוא השתלם בחו"ל בניתוחי רצפת האגן.

כתבות וידאו

 

 

 

מפת הגעה לקילינקה

הנך מוזמנת למרפאתו של ד"ר מולנר כדי לקבל פרטים נוספים אודות הטיפולים בקליניקה.

 

עדכונים אחרונים
פלסטיקה וגינלית
התרחבות הנרתיק גורמת לירידה בתחושה במגע מיני ויכולה לפגוע בזוגיות
ד"ר מולנר
מומחה לרצפת האגן ולפלסטיקה נרתיקית